Casper vertelt

 

Start Omhoog Casper vertelt deel twee

                Klopt het dat een bearded collie:

Het idee heeft dat jouw hele leven bestaat uit spelen met hem en anders het uitlaten van hem?

Na vijf minuten al weer vergeten is dat je net een uur met hem in het bos gewandeld hebt en het dus eigenlijk heel logisch is dat als je naar de gang loopt de kans groot is dat er weer gelopen gaat worden?

Het liefste het smerigste en zwartste stinkende slootje uitzoekt, bij voorkeur naast een heldere sloot, om in te gaan staan drinken en om, als hij niet helemaal zwart kan worden door erin te staan, er maar in te gaan liggen?

Tijdens het borstelen en kammen het lekkerste ligt als zijn kop over de rand van de tafel hangt en vervolgens een half uur luid snurkend blijft liggen?

Gewoon eigenlijk nog steeds een klein schoothondje is?

Een meester is in het schoonmaken van brokken? Waarmee we natuurlijk bedoelen dat je het blikvoer met uiterste precisie van je harde brokken aflikt en de rest gewoon laat staan.

In de duinen de meest steile trappen op en af rent maar thuis nog niet eens 3 treden durft te nemen?

Het lekkerste slaapt onderaan de trap, tegen een muur (anti-omrolsysteem), op zijn rug, de kop onder de eerste trede door, zijn voorpoten gelijk een konijntje en zijn achterpoten zo wijd uit elkaar dat het bijna te gênant is om te zien?

Als hij in bovenbeschreven houding op de bank ligt, waar hij helemaal niet eens mag komen, het niet doorheeft dat je thuisgekomen bent en al 5 minuten boven hem hangt te kijken om vervolgens wakker te worden en je met zo’n blik kan aankijken van: K** ik ben betrapt, wat nu?

Het beste luistert als je hem Lelijke Hapsnurk, Lapzwans of Haarbal noemt? (wij doen graag aan opbouwende kritiek)

Als hij net gewassen is hij al snuffelend door het huis kan gaan op zoek naar dat ene dat zo gigantisch stinkt in de woonkamer en dan tot de conclusie komen dat hij het zelf is die naar shampoo ruikt? En er dan vervolgens alles aan doet om die vreselijk vieze geur van schone hond kwijt te raken?

Tijdens zijn slaap af en toe van de hele vieze dikke bruindampende windjes kan laten, er zelf wakker van wordt, er een paar keer naar snuift, besluit dat het te erg stinkt, opstaat en vervolgens wegloopt en daarmee zijn baasjes alleen in de stank achterlaat?

Totaal niet materialistisch is? Als er namelijk niemand thuis is, kan iedereen het pad oplopen zonder dat er iets gebeurt. Is er wel iemand thuis en er komt iemand het pad op dan is het huis te klein en wordt de hele buurt bij elkaar geblaft. Conclusie: hij beschermt het gezin en niet de spullen in huis.

Racistisch is? Hij heeft het over het algemeen niet zo op zwarte honden.

Een beetje erg dom is? Zie puntje hierboven in vergelijking met zijn eigen vachtkleur.